fbpx

Олексій Конашевич

Konashevich_Oleksii_styliesd_square_02

Олексій – докторант Болонського університету в Італії, стипендіат програми LAST-JD.
Юрист, економіст.

До 2016 року жив в Україні, після революції займався лобіюванням і громадською діяльністю: був менеджером громадської групи Е-Демократія в Реанімаційному пакеті Реформ.
Співавтор закону про електронні петиції в Україні.
Більше 10 років юридичної практики на керівних постах в великих компаніях в Україні.

Тема доповіді: Концепція токенізіціі нерухомості
Про тему:
До цього дня сфера нерухомості залишається найбільш зарегульованою в багатьох країнах. Як правило, угоди з нерухомістю вимагають багато бюрократичної паперової тяганини, часу, грошей і зусиль. Будь-яка угода оточена великою кількістю посередників і третіх осіб.

Спираючись на блокчейн технології, розроблена концепція токенізаціі нерухомості. Вона має ціллю повністю оцифрувати сферу нерухомості, позбавивши від необхідності взаємодіяти з посередниками і чиновникам.

Концепція передбачає законодавчі інновації, але в кінцевому рахунку дасть людям можливість управляти своїми правами повністю онлайн. Уявіть собі, що ви б могли інвестувати в нерухомість по всьому світу, за лічені секунди не встаючи з-за комп’ютера, включаючи сумісне інвестування, схоже на ICO.

Але це не єдина мета даної розробки. Концепція передбачає повну децентралізацію і створення моделі саморегульованого суспільства, де процесами керують люди не через систему державних органів, а безпосередньо, через систему “розумних законів”.

Таким чином розроблена концепція “розумного закону” – це наступний крок, від контракту, регулюючого приватні відносини, до закону, правила в публічній сфері оцифровані у вигляді коду. По суті, протокол біткоіну – це і є перший приклад розумного закону, де суспільні відносини обороту валюти врегульовані кодом.

Ми пожем піти далі і почати управляти громадськими відносинами на основі е-голосванія на блокчейні. На сьогодні проект переходить від теоретичної роботи до практичної; ведуться переговори з урядами, а також створюється команда і залучаються партнери по його імплементації.

Name:

Олексій Конашевич

Подпишитесь, чтобы получать новости, анонсы и акции Blockchain Forum

Спасибо, я уже подписан