fbpx

Про причини популярності ICO

Блокчейн конференція, форум, ІКО, ICO Київ

У 2017 році на 752 ICO було зібрано понад 5 мільярдів доларів, за обсягом ця сума вперше перевищила венчурні інвестиції. У 2018 році на ICO залучено вже 10 млрд доларів. Популярність ICO пояснюється перевагами для всіх учасників процесу:

 • Ліквідність

У класичних схемах венчурного інвестування доступність капіталу для команди жорстко регулюється і проект не може використовувати всі можливості протягом декількох років. З ICО стартапери можуть самі контролювати всі процеси, а інвестора бачать успіхи на поточній вартості токена

 • Децентралізація

ICО доступні для всіх, особливо коли команда приймає криптовалюти. Вимоги до інвесторів в більшості випадків мінімальні – своєчасно проведений платіж і ідентифікація особистості.

 • Відкритість

Інвестування на ранніх стадіях доступна не тільки великим фондам, а й звичайним користувачам. Більше не треба домовлятися в індивідуальному порядку з засновниками для того, щоб вкласти гроші в проект на вигідних умовах.

У ICО ранні інвестора це ті вкладники, хто встиг перевести гроші до закінчення пресейл. Вигода таких вкладень коливається в межах 30% (знижка на токени).

 • Безмежність

Простий принцип фінансування через ICО дозволяють практично будь-якому проекту отримати капітал для розвитку. Багато проектів можуть роками шукати фінансуватися традиційними методами. Це може бути через низьку привабливість проекту або просто з-за розташування (наприклад, проект заснований за межами центрів багатства). ICО ж міжнародно і відкрито для країн, в яких не заборонено.

 • Реінвестування

ICО – ідеальний вихід для вкладень ваших кріптовалютних прибутків. Власники криптовалют часто не наважуються виводити в фіат свої багатства, щоб не платити податки на прибуток. Вкладання грошей в перспективні ICО – кращий спосіб отримати додатковий прибуток без виходу в реальний сектор.

Все більше інвесторів дізнаються про переваги ICО і зростання індустрії триває. У 2018 помітні тенденції легалізації первинного розміщення монет і в підсумку регулятори повинні домогтися практично повної аналогії ICО і IPO.

Якщо ви хочете вийти на ICО, вкласти гроші в перспективний проект або дізнатися, як легалізувати свій прибуток від вкладень в первинні розміщення монет – приходьте 3-го вересня на Kyiv Blockchain Forum, де ми будемо детально розбирати ці питання.

2 comments on “Про причини популярності ICO”

 1. Алекс
  Алекс:

  Как можно вкладывать в ICO, не будучи знакомым с командой разрабов и СЕО лично?
  Я не рискую вот. Приходится ездить по миру на конференции и форумы 🙂

 2. Patrul
  Patrul:

  2018 год по ико менее удачен, конечно. все больше крупных успешных проектов, а на скам всякий мелкий уже не обращаю внимания. хотя удалось успешно вложиться в 2017 в пару мини-коинов)

Залишити відповідь

Подпишитесь, чтобы получать новости, анонсы и акции Blockchain Forum

Спасибо, я уже подписан