fbpx

Які перешкоди лежать на шляху прийняття криптовалют

Принятие криптовалютЗа останній рік популярність криптовалют виросла, в основному через безпрецедентне зростання ціни біткоіну восени 2017 року. Сьогодні ж кожен день проводиться 5 ICO (icodata.com), з яких як мінімум одне передбачає створення нової криптовалюти для вирішення деяких проблем блокчейну і революціонізування технології. І все ж криптовалюти все ще далекі від повсюдного використання в магазинах.

 

Отже, які основні проблеми лежать на шляху до масштабного прийняття криптовалют? Давайте розберемо.

 

 

Волатильність цін

Це найбільша перешкода загального використання крипти. У порівнянні з фіатними валютами біткоін дуже нестабільний, що дозволяє спекулювати на його курсі. Це ж твердження можна застосувати і до інших криптовалют.

Маштабованість

Зростання популярності біткоіну відкрило нову проблему – масштабованості блоків. У блокчейні кожна транзакція записується в блок певного розміру, і система не зможе обробляти більше транзакцій ніж закладено в обмеження блоку. Чим більше транзакцій в один і той же час, тим більше часу буде потрібно на реєстрацію кожної, а це підвищує комісійні збори.

Для звичайного користувача це виглядає так: при відправці транзакцій в перевантаженій системі вам доведеться підвищувати комісію для швидкого переводу або довго чекати з мінімальною комісією (а очікування може бути до доби, як показав досвід біткоіну в 2017 році).

Порівняння цифер дає відчути різницю: біткоін може обробляти 3-7 транзакцій в секунду, ліміти Ethereum вище і становлять 7-15 транзакцій в секунду, а Visa обробляє в середньому 150 мільйонів транзакцій в день або близько 1 667 транзакцій в секунду.

Брак освіти

Ще одна причина повільного поширення криптовалют – недолік адекватної освіти у людей.

Згідно з опитуванням Cobinhood в грудні 2017 року, коли криптовалюта і біткоін були однією з найпопулярніших тем для розмови, приблизно половина респондентів знала, що таке криптовалюта і тільки 21% знали, де їх купити.

Люди можуть не знати, як працює блокчейн і чому розмір блоку має значення, чи як створюються нові блоки. Але якщо вони не знають, де купити криптовалюти, то навряд чи останні будуть використовуватися для покупки молока і печива. Тому на нашому форумі ви зможете дізнатися все про покупку криптовалют в Україні, Росії, Білорусі та правила зберігання ваших активів.

Ми, як команда Kyiv Blockchain Forum, не можемо вплинути на масштабованість біткоіну, але ми робимо все можливе, щоб відповісти на актуальні питання про криптовалют на форумі. Приєднуйтесь до нас 3 вересня і отримуйте свіжу і достовірну інформацію про криптовалюти і технологію блокчейн.

One comment on “Які перешкоди лежать на шляху прийняття криптовалют”

Залишити відповідь

Подпишитесь, чтобы получать новости, анонсы и акции Blockchain Forum

Спасибо, я уже подписан